Equip


L’equip eXplorium:

Laura Marc

Laura

Llicenciada en Matemàtiques a la FME (UPC) i Doctora en Didàctica de les Matemàtiques i les Ciències Experimentals a la UAB. Directora de lleure.
Professora de la Facultat d’Educació de la UAB.

Marc

Llicenciat en Matemàtiques a la FME (UPC) i Màster en Didàctica de les Matemàtiques i les Ciències Experimentals a la UAB.
Professor de la Facultat d’Educació de la UAB, del departament de Ciències de l’Educació de la UAO i de la UOC.

Silvia Carla Ricard

Silvia

Llicenciada en Física. Directora general de eXplorium

 

Carla

Graduada en Educació Primària i monitora de lleure.
Coordinadora de l’àrea de Petits Exploradors

Ricard

Llicenciat en Matemàtiques i en Informàtica a la UAB. Coordinador de l’àrea de Matemàtiques.

Bernat Miquel Raul

Bernat

Graduat en Nanotecnologia. Coordinador de l’àrea de Ciències.

Miquel

Estudiant de Matemàtiques.
Monitor de ciències, robòtica i programació.

Raul

Gestor forestal i del medi natural i monitor de lleure.
Monitor de ciències, robòtica i programació.

Pilar Jordi G Maria

Pilar

Jordi G

Estudiant d’enginyeria de disseny industrial. Coordinador de l’àrea de Tecnologia.

Maria

Graduada en pedagogia. Monitora de robòtica i programació.

Alex Nacho Julia

Àlex

Graduat de Ciències biomèdiques i monitor de lleure.
Monitor de ciències, robòtica i programació.

Nacho

Estudiant de Ciències Polítiques i monitor de lleure.
Monitor de ciències.

Júlia

Graduada en Ciències biomèdiques, monitora i directora de lleure.
Monitora de ciències.

Joan Tresa Eric

Joan

Llicenciat en Matemàtiques a la FME (UPC). Professor de secundària a Aula Escola Europea i creador de EseeCode.

Tresa

Llicenciada en Matemàtiques a la FME (UPC).
Professora de secundària a Aula Escola Europea i de la Facultat d’Educació de la UAB.

Eric

.

Elena Bru Lluna

Elena

Graduada en Biologia.
Monitora de Tecnologia, Ciències i Petits Exploradors

Bru

Graduat en Ciències Biomèdiques.
Monitor de robòtica i programació.

Lluna

.

Kaouthar Oriol Guillermo

Kaouthar

Llicenciada en Matemàtiques a la UB i professora de la Facultat d’Educació de la UAB.

Oriol

Estudiant de Telecomunicacions.
Monitor de robòtica i programació.

Guillermo

Llicenciat en Matemàtiques a la FME (UPC) i professor de secundària a l’Europa International School.

Aida Anna V Mònica

Aida

Graduada en Educació Primària.
Monitora de raonament i jocs de lògica.

Anna V

Llicenciada en Química.
Monitora de ciències.

Mònica

Graduada en educació primària. Monitora de Matemàtiques i Ciència

Guillermo Oscar Ariadna

Guillermo

Estudiant d’Enginyeria Informàtica.
Monitor de robòtica i programació.

Oscar

.
Monitor de robòtica i programació.

Ariadna

.
.

Sergi Cinta Ruben

Sergi

Llicenciat en Física i professor de Batxillerat.
Monitor de robòtica i programació.

Cinta

.
Monitora de ciències.

Ruben

Estudiant d’enginyeria informàtica.
Monitor de robòtica i programació.

Núria Martí Joan Carles

Núria F

Monitora de ciències..

Martí

.
Monitor de ciències.

Joan Carles

Llicenciat en Química i professor de la Facultat d’Educació de la UAB.

Jordi F Maria Jordi S

Jordi F

Enginyer industrial i monitor de lleure.
Monitor de robòtica i programació.

Maria

Estudiant d’Antropologia i monitora de lleure.
Monitora de ciències.

Jordi S

Enginyer d’Electrònica i sistemes.
Monitor de robòtica i programació.

Jandro Paula L Raul M

Jandro

.
Monitor de ciències.

Paula L

. Monitora de robòtica i programació.

Raul M

. Monitor de robòtica i programació.

Laura A Jaume Mariona

Laura A

.
Monitora de ciències.

Jaume

. Monitor de robòtica i programació.

Mariona

. Monitora de robòtica i programació.

Pep Sarai Oriol R

Pep

. Monitor de robòtica i programació.

Sarai

. Monitora de robòtica i programació.

Oriol R

. Monitor de robòtica i programació.

Aida G Alba Albert C

Aida G

. Monitora

Alba

. Monitora de Matemàtiques.

Albert C

. Monitor de robòtica i programació.

Albert G Alex K Anna G

Albert G

. Monitor de robòtica i programació.

Alex K

. Monitora de Matemàtiques.

Anna G

. Monitora de robòtica i programació.

Bernat G Chaimae Clara B

Bernat G

. Monitor de robòtica i programació.

Chaimae

. Monitora de Ciències.

Clara

. Monitora de robòtica i programació.

Guillem C Hector Ignasi

Guillem C

. Monitor de robòtica i programació.

Hector

. Monitor de robòtica i programació.

Ignasi

. Monitor de Matemàtiques.

Jos Juanan Judit

Jos

. Monitor de Matemàtiques.

Juanan

. Monitora de robòtica i programació.

Judit

. Monitora de robòtica i programació.

Laia M Laura P

Laia

. Monitora de robòtica i programació.

. Monitora de Petits Exploradors.

Laura P

. Monitora de Matemàtiques.

Maria R Marina Marti G

Maria R

. Monitora de Matemàtiques.

Marina

. Monitora de robòtica i programació.

Martí G

. Monitor de robòtica i programació.

Martina Miguel Angel Mireia

Martina

. Monitora de robòtica i programació.

Miguel Ángel

. Monitor de robòtica i programació.

Mireia

. Monitora de robòtica i programació.

Natalia Pau H Pol

Natàlia

. Monitora de robòtica i programació.

Pau H

. Monitor de robòtica i programació.

Pol

. Monitor de robòtica i programació.

Quique Raul M Roger B

Quique

. Monitor de Ciències.

Raul M

. Monitor de robòtica i programació.

Roger B

. Monitor de robòtica i programació.

Sandra Sara Silvia

Sandra

. Monitora de Petits Exploradors.

Sara

. Monitora de Matemàtiques.

Silvia S

. Monitor de robòtica i programació.

Toni Xenia Yaiza

Toni

. Monitor de robòtica i programació.

Xènia

. Monitora de robòtica i programació.

Yaiza

. Monitora de Petits Exploradors.